Welke dekking kiezen?


De WA zakelijke bestelautoverzekering dekt de schade die u andere personen of hun eigendommen toebrengt bij het gebruik van je bestelauto. Een veilig gevoel en bovendien wettelijk verplicht. Deze dekking wordt vaak gekozen door bedrijven met een auto van 8 jaar of ouder.

Met de WA-plus zakelijke bestelautoverzekering is de bedrijfswagen, naast de dekking voor schade die u anderen toebrengt, ook voor een belangrijk deel verzekerd tegen schade aan uw eigen auto. Het gaat hier bijvoorbeeld om ruitschade, brandschade, stormschade en diefstal. Deze dekking wordt vaak gekozen door bedrijven met een bestelauto tussen de 4 en 8 jaar oud.

Met de WA-casco zakelijke bestelautoverzekering is de bedrijfswagen, naast de dekking voor schade die u anderen toebrengt, ook zeer uitgebreid verzekerd voor schade die u door eigen schuld toebrengt aan de bestelauto. Deze dekking wordt vaak gekozen door bedrijven met een auto tussen de 0 en 4 jaar oud.

« terug