De Goudse en De Zeeuwse verhoogt autopremie met 10% omhoog
De Goudse verhoogt per direct de premies voor alle autoverzekeringen met gemiddeld 10%. Als reden noemt de maatschappij de verslechterde verhouding tussen de ontvangen premie en de betaalde schade. Het technisch resultaat Motorrijtuigen is al twee jaar negatief: € -4,3 mln in 2010 tegen € -5,0 mln een jaar eerder, op een portefeuille die zo'n € 44 mln aan premie oplevert.
De premieverhoging geldt alleen voor de hoofddekkingen (WA, Beperkt Casco en Uitgebreid Casco) en gaat voor nieuwe verzekeringen per direct in en voor bestaande relaties vanaf medio mei. De verhoging wordt doorgevoerd op de dag waarop de jaarlijkse verlenging van de verzekering plaatsvindt. De autotarieven van dochter De Zeeuwse worden eveneens aangepast.
De Goudse meldt tegelijkertijd de voorwaarden van de personen- en bestelautoverzekering te hebben verbeterd. Dat geldt alleen voor klanten die (via hun tussenpersonen) zijn aangesloten op Schade Online, het nieuwe online systeem van De Goudse voor schadeverzekeringen. In hun voorwaarden wordt voortaan de aanschafwaarde- en nieuwwaarderegeling standaard opgenomen.
«
terug